Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра Carisma Chrome 9Xe14. Стельові світильники є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, що забезпечує відповідне освітлення та підкреслює характер приміщення. Серед них, люстри, вирізняються особливою елегантністю та функціональністю. Чудово підходять для різних просторів, таких як вітальні, спальні чи офіси, додаючи їм виняткового блиску та вишуканості. Світлові параметри. Люстра Carisma Chrome оснащена дев'ятьма джерелами світла потужністю до 40W кожне. Завдяки використанню ламп з цоколем E14, лампа забезпечує високу світлову ефективність, випромінюючи...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 9 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 942 ₴






