
Підвісний світильник Step Into Design Spirello LED 80см ST-8826P/B чорний
24 603 ₴
- В наявності
- Код: 135879944
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Крок у дизайн світильник підвісний SPIRELLO LED 80см ST-8826P/B чорний круглий люстра. У світі освітлення інтер'єрів. стельові світильники. відіграють ключову роль. Вони не тільки забезпечують світло, але й є важливим декоративним елементом, який може повністю змінити характер приміщення. Завдяки різноманітним стилям і функціям, стельові світильники знаходять застосування у всіх типах приміщень – від віталень, через спальні, до кухонь і офісів. Світлові параметри. Підвісний світильник SPIRELLO оснащений. одним джерелом світла LED. , яке забезпечує максимальну потужність 40W. Завдяки...
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 42 см |
| Ширина | 25 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Глибина | 35 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 42 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Акрил, Алюминий |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи та світильники |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 603 ₴

