Доставка зі складу 5-10 днів.
Плафон Burn 2 марки AZzardo. Пропонуємо вам плафон Burn 2. Сучасний дизайн за доступною ціною. Плафон Burn 2 виготовлений з хромованого металу, скла та кристалів. Джерела світла в цій лампі - шість галогенів G9 потужністю до 60W. Розміри світильника: висота: 21 см, ширина: 50 см. Джерело світла: G9 6x40W. Матеріал: метал, скло, кристали. Опис лампи. Лампа Burn підвісна - один з найпопулярніших продуктів нашої компанії. Вона відрізняється відмінним виконанням та блискучими кристалами, які звисають і підвищують привабливість нашого...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Марка | Azzardo |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Лампа BURN 2 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 440 ₴











