Доставка зі складу 5-10 днів.
Quoizel Emery Emery/p/m Is. Люстри. це ключовий елемент оформлення інтер'єру, який впливає не лише на функціональність простору, але й на його атмосферу. Вибір відповідної люстри може повністю змінити характер приміщення, надаючи йому унікальний стиль і затишок. Модель Quoizel Emery Emery/p/m Is. поєднує в собі елегантність класичного дизайну та сучасні технічні рішення. Добре підібрана люстра може стати центральною точкою в їдальні, кухні чи іншому приміщенні, підкреслюючи його оформлення і створюючи відповідну атмосферу...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Quoizel |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 100W |
| Марка | Quoizel |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Emery |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Кухня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 27cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 578 ₴


