
LED торшер Aviano Lighting Bandol 40W LED 4000Lm 3000K 3064113
28 420 ₴
- В наявності
- Код: 191204436
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
3064-113 Лампа підлогова BANDOL Sand – Aviano Lighting. Елегантність і сучасність в одному. Лампа підлогова BANDOL Sand від Aviano Lighting є синонімом елегантності та функціональності. Виготовлена з найвищої якості металу та пластику, в кольорі бежевому та піщаному, чудово вписується в сучасні інтер'єри. Її унікальний дизайн та передова технологія освітлення зроблять кожне приміщення яскравішим. Завдяки можливості 3-ступеневого затемнення через ножний вимикач, лампа забезпечує не лише відмінне освітлення, але й можливість налаштування...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 143cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Марка | Aviano Lighting |
| Мoдель | BANDOL |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодна |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 25cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 420 ₴





