Доставка зі складу 5-10 днів.
Elsteadlighting Elstead Lighting Atlas Styl (Atlastl). Лампа. Elstead Lighting Atlas. це відмінний приклад сучасного дизайну, який поєднує в собі. естетику. та. функціональність. Ідеальна для різних просторів, ця настільна лампа не тільки освітить ваше приміщення, але й додасть йому характеру. Завдяки ретельному виконанню та продуманій конструкції, модель ця безумовно задовольнить вимоги навіть найвимогливіших користувачів. Тип лампи. Модель ця належить до категорії. настільних ламп. , які чудово підійдуть як для домашнього офісу, так і для нічного столика. Завдяки своїй...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 72cm мм |
| Глибина | 20cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Сталь, Тканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 32cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 528 ₴


