Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра FIRENZA MD30196/4 - Italux. Люстра FIRENZA MD30196/4 - Italux - Лампи Italux це найвища клас продукції, стилізованої під оригінальні італійські проекти. Лампи Italux це вишуканий стиль і елегантність, яка оселиться у ваших інтер'єрах. Лампи Italux це багатий асортимент сучасного та класичного освітлення. Лампи Italux вже здобули популярність серед дизайнерів та архітекторів. Рекомендуємо лампи Italux для житлових, а також комерційних приміщень. Лампи цього виробника це поєднання цікавої форми та найкращої якості. Відомий виробник ламп пропонує цікаві моделі ламп...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32cm мм |
| Глибина | 32cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 48 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Firenza |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 48cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 184 ₴





