
Підвісний світильник Tk Lighting Esme Павук 7xE27 чорний/білий 4794
23 839 ₴
- В наявності
- Код: 163040136
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Tk Lighting - Лампа підвісна Esme Паяк 7Xe27 Чорний/Білий (4794). Лампа підвісна. Esme Паяк. від. TK Lighting. це ідеальне поєднання. сучасності. та. елегантності., які чудово вписуються в актуальні тренди оформлення. Завдяки своєму унікальному дизайну, лампа не тільки освітлює простір, але й надає йому характеру та стилю. Модель ця підійде для різних приміщень, пропонуючи як естетичний вигляд, так і ефективне освітлення. Енергоефективність. У сучасному світі. енергоефективність. є ключовим аспектом кожного освітлювального пристрою. Модель...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 см |
| Ширина | 180 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 180см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 220 |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | ESME WHITE |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 839 ₴




