
Підвісний світильник Altavola Design LED кільця No.3 4K білий La075P_80_In_4K
25 863 ₴
- В наявності
- Код: 74454458
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дизайн Altavola: Світлодіодні Кільця No,3 В 4K La075P_80_In_4K_White. Люстри є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, виконуючи ключову роль в освітленні та створенні атмосфери. В сучасному світі вибір відповідного освітлення є надзвичайно важливим, оскільки він впливає як на функціональність, так і на естетику приміщення. Одним з найсучасніших і дизайнерських рішень, доступних на ринку, є. підвісна лампа Altavola: Світлодіодні Кільця No,3 В 4K. , яка ідеально поєднує в собі простоту форми з вишуканим виглядом. Ефективність освітлення та параметри світла...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 48W |
| Марка | Altavola |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Мoдель | Ledowe Okręgi |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 863 ₴

