Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Z010Fl-L8B3K Estudo Table & Floor Black (Z010Fll8B3K). Торшер. Estudo. від Maytoni. це надзвичайно функціональний і естетичний елемент інтер'єру, який значно впливає на атмосферу приміщень. Він виконує не лише роль джерела світла, але також є важливим декоративним елементом, який може підкреслити стиль і характер кожного інтер'єру. Вибираючи відповідний торшер, варто звернути увагу на кілька ключових аспектів, таких як тип лампи, її матеріал, джерело світла, регулювання освітлення та розміри. Добре підібрана лампа може змінити простір, надаючи...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 138cm мм |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 24 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Мoдель | Z010FL-L8B3K |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодний |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 24cm мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 452 ₴



