Доставка зі складу 5-10 днів.
Нічна лампа для спальні Opus MOD380TL-01W куля біла в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Opus виготовлена з практичних і міцних матеріалів,...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38см мм |
| Глибина | 15см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 26,5 см мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 247 ₴







