
Підвісна лампа Step Into Design WAVE золота 60см DP0339-600 gold
27 148 ₴
- В наявності
- Код: 140182834
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Лампа підвісна WAVE золота 60 см. Стельові лампи є невід'ємним елементом кожного інтер'єру. Вони не тільки забезпечують необхідне освітлення, але й є важливим декоративним елементом. Завдяки широкому вибору стилів і типів, стельові лампи можуть бути використані в різних приміщеннях, від вітальні до спальні, роблячи їх більш функціональними та естетичними. Параметри світла. Лампа підвісна. WAVE. марки Step Into Design забезпечує відмінне освітлення завдяки одному джерелу світла з максимальною потужністю 60W. Продукт сумісний з лампочками з цоколем E27, що дає багато...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 160cm мм |
| Глибина | 45cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 32 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 32cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 148 ₴

