Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна Sandra 3 DIMM AZ4426. це поєднання естетики з комфортом використання та функціональністю. Відомий бренд Azzardo пропонує нам затишне та сучасне освітлення, виготовлене з найвищої якості матеріалів. Це пропозиція для людей, які шукають сучасні та дизайнерські рішення для свого дому. Серія SANDRA у своїй пропозиції має підвісні світильники з функцією затемнення. Виготовлені з високоякісної сталі, пофарбованої в кількох кольорах, поєднаної зі скляними абажурами білого або димчастого кольору. Інтегроване джерело світла LED гарантує неймовірне освітлення і...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130cm мм |
| Глибина | 25cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 22 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 48W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 120cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 151 ₴






