
Плафон Italux Vico Led 60W 3000/4000K Dim золотий/білий Plf-53675-078Rc-Gd-3Ks4K-Trdimm
23 330 ₴
- В наявності
- Код: 157749834
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux - Plafon Vico Led 60W 3000/4000K Dim Золотий/Білий. Плафони. це надзвичайно популярна категорія світильників, які є відмінним рішенням для освітлення інтер'єрів. Завдяки своїй універсальності та різноманітним можливостям оформлення, плафони знаходять застосування в різних приміщеннях, від спальні до кухні. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. Italux - Plafon Vico Led 60W 3000/4000K Dim Золотий/Білий. Параметри світла. Світильник. Vico. оснащений одним джерелом світла LED потужністю 60W. Завдяки цьому він забезпечує відповідне освітлення...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 78 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Vico |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Плафоны |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 78cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 330 ₴


