Доставка зі складу 5-10 днів.
Zuma Line NAICA C0525-05A-P7D7. Люстра NAICA збагачує інтер'єр естетикою гламур. Її характерними рисами є: декоративна основа на основі кола та виконані зі скла декоративні елементи, які на зразок абажура захищають лампочки. Люстра NAICA має їх 5 - вони розміщені концентрично в центральній частині люстри. Основа люстри - це оригінальне поєднання золотого та чорного кольору. Завершує все матове оздоблення, яке чудово підходить для більш стриманих аранжувань. NAICA має кріплення, призначене для лампочок типу E14 потужністю...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | скло |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27cm мм |
| Глибина | 46cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 27 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | NAICA |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 46cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 441 ₴



