Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Lampa Sufitowa Clara 80 Cct Switch Dimm Czarna Az5804. Azzardo Lampa Sufitowa Clara 80 Cct Switch Dimm. це унікальний елемент освітлення, який поєднує в собі. мінімалістичний дизайн. та функціональність. Завдяки елегантному чорному оздобленню, лампа чудово вписується в різноманітні інтер'єри, від сучасних до класичних. Її присутність не тільки забезпечує відповідне освітлення, але й стає важливим декоративним елементом, що підкреслює характер простору. Дизайн і матеріали. Модель. Clara. вирізняється естетикою та міцністю, що робить її ідеальним вибором...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 8cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Клас енергоефективності | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 80W |
| Матеріал | Сталь, Метал, пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 330 ₴


