Доставка зі складу 5-10 днів.
Trio Lighting 641412107 Bullet Led Trio. Вибір відповідної стельової лампи є ключовим для створення атмосфери та функціональності в кожному інтер'єрі. Плафони - це популярне рішення, яке поєднує сучасний дизайн з високою ефективністю освітлення. Бренд Trio представляє модель 641412107 Bullet Led, яка ідеально вписується в цю категорію, пропонуючи одночасно стиль і продуктивність. Параметри світла. Стельова лампа 641412107 Bullet Led оснащена з інтегрованим модулем LED, що забезпечує високу енергоефективність і тривалий термін служби джерела світла. Вона випромінює світло о...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 15см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 96 см мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 10 джерел |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колір | Сріблястий |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 96 см мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 227 ₴


