Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра BOLL 8948 від Argon - це унікальна пропозиція освітлення, яка поєднує мистецтво ручної роботи з сучасним дизайном. Її характерним елементом є ручно розмальована мушля з болеславецької кераміки, що створює неповторний декоративний акцент з опалово-синім оздобленням. Кожен екземпляр є унікальним, завдяки чому інтер'єр набуває індивідуального, благородного характеру. Ніжна молочна куля забезпечує м'яке, рівномірно розсіяне світло, яке створює затишну атмосферу в вітальні, їдальні чи спальні. Темно-синій додає оформленню глибини та елегантності, а тонке світло...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 101,5cm мм |
| Глибина | 28cm мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 6W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Boll |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 28cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 216 ₴







