Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна CHAPLIN 360 латунь - LED, скло. Лампа Chaplin 360 від бренду King Home ставить в центрі скляний абажур, який набув неповторності завдяки стильним декоративним елементам з латуні. Великий абажур розміщено на живленні чорного кольору. Прилад знайде своє місце в просторих інтер'єрах і успішно може виконувати роль основного освітлення приміщення. В абажурі знайшлося місце для металевого елемента, завершеного енергоефективним модулем LED. Промінь світла випромінюється вниз, декоративно освітлюючи всю лампу. Коли лампа буде увімкнена, в приміщенні запанує...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Home |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180cm мм |
| Глибина | 35cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 5W |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Chaplin |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 35cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 330 ₴



