Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВИНКА! Люстра STESSO GOLD NERO M. виробник: Orlicki Design. Презентуємо люстру Stesso в новому виконанні. Ця модель люстри походить з. нової колекції Orlicki Design на 2021 рік. Абажур виконаний з високоякісної тканини чорного кольору. Класичне поєднання чорного та золота робить люстру надзвичайно елегантною та стильного. Stesso Gold Nero M. буде ідеальним вибором для вітальні або денного кімнати. Її також можна успішно повісити над столом у їдальні, щоб освітити сімейні обіди. Якщо ж ви встановите її в спальні, то вечорами вона буде надавати...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Orlicki Design |
| Висота | 138,9cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 55cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Мoдель | Stesso |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 330 ₴











