Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа на балці CELESTE 354910432 Trio LED 28W 3000K чорний сріблястий. Trio. Підвісна лампа на балці CELESTE 354910432 Trio LED 28W 3000K чорний сріблястий в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн в найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного на вулиці...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Глибина | 22cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 22 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 28W, 7W |
| Марка | TRIO LIGHTING |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 115cm мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 011 ₴






