Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Лампа стельова Clara 80 Cct Switch Dimm Білий Az5806. Лампа стельова Clara 80 Cct Switch Dimm. від Azzardo. це відмінний вибір для тих, хто прагне поєднати сучасний дизайн з функціональністю. Завдяки своїй мінімалістичній формі та елегантній білій кольоровій гамі, лампа ідеально вписується в різноманітні інтер'єри, від офісів до салонів. Ця модель не тільки забезпечує оптимальне освітлення, але й стає привабливим декоративним елементом. Дизайн і стиль. Clara 80 Cct Switch Dimm. вражає своїм мінімалістичним виглядом, що робить її універсальним вибором до...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 80W |
| Марка | Azzardo |
| Матеріал | Сталь, Метал, пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 330 ₴



