Доставка зі складу 5-10 днів.
VENTIMIGLIA PLAFON 4L 42CM ЧОРНИЙ/MC 106563 MARKSLOJD. Технічні дані: Виконання: Метал, Скло. Колір: Чорний. Висота [см]: 32. Ширина [см]: 42. Джерело світла: 4. X E14 X 40W. Живлення [В]: 230. Клас захисту IP: 20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 42cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 42 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Ventimiglia |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Стельові |
| Колір | Чорний |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 42cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 980 ₴


