Доставка зі складу 5-10 днів.
Eko-Light Лампа Стельова Madison Chrome 9Xe14. Стельові лампи є ключовим елементом кожного інтер'єру, впливаючи на його атмосферу та функціональність. Вибір відповідної стельової лампи може змінити будь-яке приміщення, надаючи йому неповторний характер і забезпечуючи відповідне освітлення. Презентуємо. Eko-Light Лампу Стельову Madison Chrome 9Xe14, яка поєднує сучасний дизайн з елегантністю, чудово відповідаючи потребам навіть найвимогливіших користувачів. Витривалість світла. Одним з найважливіших критеріїв при виборі стельової лампи є її здатність до освітлення...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 45cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 45cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 996 ₴


