Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Lampa Wisząca Breeze (Mod281PlL34Bs3K). Лампа підвісна. Breeze. від Maytoni. це ідеальне поєднання сучасного дизайну та функціональності. Завдяки своїй мінімалістичній формі та використанню технології LED, є відмінним вибором для тих, хто цінує естетику та енергоефективність. Breeze. не тільки освітить ваше приміщення, але й додасть йому характеру та стилю, роблячи його більш затишним та елегантним. Енергоефективність та енергозбереження. У часи зростаючої турботи про навколишнє середовище, енергозбереження стає ключовим аспектом при...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Акрил |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Прозорий |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 25cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 637 ₴




