Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна BANDOL – сучасна елегантність для великих приміщень. BANDOL. це вражаюча лампа підвісна, яка поєднує сучасний дизайн з класичною елегантністю. Створена з думкою про людей, які цінують стиль, якість і функціональність, стане центральною точкою оформлення у вашому домі. Колір і оздоблення. Лампа доступна в елегантному відтінку чорного хрому. Її універсальна кольорова гамма робить її ідеальною як для сучасних, так і для класичних інтер'єрів, надаючи їм унікального характеру. Розміри та призначення. Через свої великі розміри, лампа BANDOL найкраще...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Aviano Lighting |
| Висота | 150cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 64 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | BANDOL |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 64cm мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 010 ₴






