Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра. Milagro MARGOT ML0407. Лампа з легкою регулюванням висоти. Можливість регулювання висоти лампи дозволяє її безмежне використання в будь-якому просторі. Тому довжину кабелю в лампі підвісній Margot без жодних проблем можна відрегулювати під час монтажу лампи. Завдяки цій функції, ідеально освітите простір там, де цього потребуєте. Розміри лампи. Довжина - 43 см. Ширина - 43 см. Висота - 0 см. Розмір абажура - 430mm x 500mm. Регулювання висоти - так, 43-120 см. Світло. Цоколь лампочки - E14. Кількість джерел світла - 6. Тип джерела світла - лампочки...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 43cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 43 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Люстри |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 43cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 534 ₴






