Доставка зі складу 5-10 днів.
Organic Horizon P0358D Wiszaca Ściemnialna. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, приносячи не лише світло, а й стиль до приміщень. Завдяки їм можна створити унікальну атмосферу в вітальні, кухні, офісі чи спальні. Якщо ви шукаєте сучасне і функціональне рішення, стельова лампа Organic Horizon P0358D Wiszaca Ściemnialna є відмінним вибором. Параметри світла. Лампа оснащена потужним джерелом світла LED з максимальною потужністю 26W, що гарантує ефективність освітлення на рівні 2210 люменів. Завдяки цьому лампа чудово освітить навіть...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3300К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 4cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 26W |
| Марка | Maxlight |
| Матеріал | Акрил |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 150cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 614 ₴




