Доставка зі складу 5-10 днів.
ENDON Лампа підвісна FENTON - 73103. Стельові лампи є ключовим елементом освітлення інтер'єрів, надаючи простору не лише відповідну яскравість, але й характер і стиль. Завдяки різноманітності форм, матеріалів і кольорів можуть використовуватися в різних приміщеннях, таких як вітальня, спальня, кухня чи офіс. Параметри світла. Одним з ключових аспектів стельової лампи є її здатність освітлювати простір. ENDON Лампа підвісна FENTON. оснащена одним джерелом світла потужністю 40W, яке підтримує лампочки з різьбленням E27. Завдяки цьому може випромінювати яскраве і...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Endon |
| Висота | 70cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 37 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Класичний, Англійський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Сріблястий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 37cm мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 727 ₴






