Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Midllefield HKMIDDLEFIELD5. Люстри - це невід'ємний елемент інтер'єру, який не лише забезпечує належне освітлення, але й додає елегантності та характеру кожному приміщенню. Вони чудово підходять як для сучасних, так і класичних інтер'єрів, пропонуючи різноманітні застосування в різних кімнатах. Одним з унікальних представників цієї категорії є Elstead Midllefield HKMIDDLEFIELD5. Параметри світла. Люстра. Elstead Midllefield HKMIDDLEFIELD5. оснащена 5 джерелами світла, що гарантує відмінне освітлення навіть великих...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 79cm мм |
| Глибина | 59cm мм |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Матеріал | Сталь, Метал, Масив дерева |
| Мoдель | Middlefield |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 51cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 658 ₴


