
Настільна лампа Quintessentiale Samara QN-SAMARA-TL-LRG-SLM 3000K 1x60W/E27 620lm
27 609 ₴
- В наявності
- Код: 116595949
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Велика настільна лампа QN-SAMARA-TL-LRG-SLM — це елегантне та стильне освітлення, яке внесе тонкий шарм і унікальне сяйво у ваш інтер'єр. Лососевий колір надає лампі елегантності та особливого характеру. Це ніжне та надзвичайно модне оздоблення чудово поєднується з різними стилями оформлення інтер'єру, додаючи їм виразності та чарівності. Крім традиційної лампочки під абажуром, модель також має додаткове, приховане джерело світла, яке дозволяє підсвітити саму скляну основу. Місце для джерела світла призначене для лампочок з цоколем E27 та максимальною потужністю 60W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 78cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 51 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Samara |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Гламур |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 51cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 609 ₴

