Доставка зі складу 5-10 днів.
Quoizel Griffin GF1721PN. Люстри - це необхідний елемент оснащення кожного інтер'єру. Вони є не лише джерелом світла, але й важливим декоративним елементом, який може надати характеру кожному приміщенню. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є Quoizel Griffin GF1721PN, який поєднує в собі класичний дизайн з сучасною функціональністю. Вражаючі світлові параметри. Люстра Quoizel Griffin GF1721PN була спроектована з думкою про ефективне освітлення простору. Оснащена 4 джерелами світла, кожне з яких може мати максимальну потужність 100W, люстра...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Quoizel |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 19,4cm мм |
| Глибина | 57cm мм |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 100W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Griffin |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 29cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 135 ₴


