Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Egg Xl 75Cm Білозолото (9025). Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, будучи як джерелом світла, так і декоративним елементом простору. Завдяки різноманітним застосуванням, ці лампи чудово підходять для різних приміщень, таких як вітальня, спальня, офіс чи кухня. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. Nowodvorski Egg Xl 75Cm Білозолото (9025). , який поєднує в собі функціональність і сучасний дизайн. Світловіддача. Люстра Egg Xl 75Cm. пропонує вражаючу потужність освітлення завдяки можливості монтажу аж...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 71cm мм |
| Глибина | 75cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 75 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Марка | Nowodvorski |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | EGG |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 75cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 406 ₴











