
Підвісна лампа Lucide Margary LED 5x4,2W 460lm 2700K 21W 2300lm чорна 24402/30/30
27 783 ₴
- В наявності
- Код: 129805178
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lucide ліхтар підвісний LED Margary 5x(4,2W 460lm 2700K) 21W 2300lm чорний 24402/30/30. Стельові світильники. відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, не лише завдяки їх функціональності, але й естетиці. Серед них особливо вирізняються підвісні світильники, які можуть додати кожному приміщенню унікального характеру. Одним з провідних продуктів у цій категорії є. Lucide ліхтар підвісний LED Margary. , який завдяки своєму сучасному дизайну та високій якості виконання чудово підійде для кухні та інших домашніх приміщень. Параметри освітлення. Ліхтар...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 2700К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 169cm мм |
| Глибина | 8cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 21W |
| Марка | Lucide |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 103cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 783 ₴

