Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Лампа стельова світлодіодна Santana Az4994 80W Кругла Коричнева. Стельові лампи - це необхідний елемент оснащення кожного інтер'єру. Вони є не лише джерелом світла, але й важливим декоративним елементом, який може надати характеру кожному приміщенню. Одним з таких унікальних продуктів є Azzardo лампа стельова світлодіодна Santana Az4994 80W кругла коричнева, яка поєднує в собі сучасний дизайн з функціональністю. Параметри світла та джерело світла. Лампа стельова Santana оснащена одним енергоефективним джерелом світла LED потужністю 80W. Завдяки цьому лампа випромінює...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 9 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 80W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 4000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 332 ₴


