Доставка зі складу 5-10 днів.
Скляна люстра для їдальні Bruma MOD397PL-L12CH2.7K LED 12W 2700K хром. Maytoni. Скляна люстра для їдальні Bruma MOD397PL-L12CH2.7K LED 12W 2700K хром в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями, а також розслабить після дня, проведеного на вулиці...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 12W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 2700K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 33cm мм |
| Енергетичний клас | D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 984 ₴







