
Підвісна лампа Maytoni Collar P069Pl-L17G3K Led 17W прозора
27 703 ₴
- В наявності
- Код: 149815849
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Lampa Wisząca Collar P069Pl-L17G3K Led 17W Balls Прозорий. Люстри - це невід'ємний елемент кожного інтер'єру, який виконує не лише освітлювальну, але й декоративну функцію. Завдяки різноманітності доступних моделей, їх можна підібрати практично до кожного приміщення, від кухні, через вітальню, до спальні. Підвісна лампа - це відмінне рішення як для любителів класичних оформлень, так і для сучасних інтер'єрів. Параметри світла. Maytoni Lampa Wisząca Collar. оснащена одним джерелом світла потужністю 17W. Це енергоефективне LED-освітлення забезпечує тепле...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | G13 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 17W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3300K |
| Ширина | 20,5см мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 703 ₴




