Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Lampa Wisząча Vision Mod411Pl-03G (Mod411Pl03G). У категорії. стельових світильників. знаходяться різноманітні моделі освітлення, які є не лише джерелом світла, але й елементом декору інтер'єру. Стельовий світильник може змінити вигляд кожного приміщення, додаючи йому характеру та елегантності. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. підвісна лампа Vision Mod411Pl-03G. , яка поєднує сучасний дизайн з функціональністю. Світлові параметри та ефективність. Підвісна лампа. Vision Mod411Pl-03G. оснащена трьома джерелами світла, що дозволяє забезпечити належне освітлення...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 26cm мм |
| Глибина | 104cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 18 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Скло, алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Прозорий |
| Колірна температура | 3000K |
| Ширина | 18cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 703 ₴


