Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Lampa Wisząca Motion (Mod276PlL40W3K). Maytoni Lampa Wisząca Motion (Mod276PlL40W3K). це відмінне рішення для тих, хто шукає. сучасне. і. мінімалістичне. освітлення. Завдяки своїй елегантній формі та функціональності, ідеально впишеться в різноманітні інтер'єри, від. офісів. до класичних їдалень. Виготовлена з. алюмінію. , лампа поєднує в собі легкість та міцність, а її. білий колір. вносить у простір тонкість і елегантність. Дизайн і матеріали. Лампа від. Maytoni. вирізняється. сучасним. дизайном, який робить її ідеальним доповненням до кожного...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 314cm мм |
| Глибина | 4cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 4cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 850 ₴




