Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo (Az5047). Люстри є ключовим елементом кожного інтер'єру, забезпечуючи як функціональне освітлення, так і естетичний вигляд. Вибір відповідної люстри може повністю змінити характер приміщення, надаючи йому сучасний, елегантний або затишний клімат. Одним з видатних продуктів на ринку є Azzardo (Az5047), який вражає своєю функціональністю та сучасним дизайном. Світловіддача Azzardo (Az5047) забезпечує вражаючу світловіддачу завдяки інтегрованому джерелу світла LED, яке випромінює аж 3300 люменів. Це робить лампу...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000K, 3000K, 6500K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 332 ₴


