Доставка зі складу 5-10 днів.
Регульована стельова лампа Fad MOD070CL-L30B3K LED 26W 3000K чорна в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю - регульованим кутом падіння світла, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Fad є...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 27 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 26W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 33cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 747 ₴




