Доставка зі складу 5-10 днів.
9069-513 Лампа стельова п'ятка BORMES Sand – Aviano Lighting. Елегантність і функціональність в одному. Познайомтеся з унікальною стельовою лампою п'ятка BORMES Sand від Aviano Lighting, яка поєднує сучасний дизайн з високою світловою ефективністю. Завдяки гармонійному поєднанню металу і пластику, ця лампа стає не лише джерелом світла, але й стильним елементом інтер'єру. Вражає своєю тонкою кольоровою гамою, поєднуючи бежевий з піщаним відтінком «Sand», що робить її ідеальним вибором для інтер'єрів, виконаних у природних тонах. {__DALSZA_CZESC_UKRYTA}. #10024; Дизайн і стиль...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип волосся | Тонкі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Aviano Lighting |
| Висота | 8 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 55 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | BORMES |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колір | Бежевий |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 125 см мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 772 ₴






