
Плафон Aviano Lighting Bordeaux 80Wled 8000Lm 3000K 9069504
38 973 ₴
- В наявності
- Код: 191117757
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
BORDEAUX - ЛюстраНаша люстра BORDEAUX - це чудове поєднання стилю та функціональності. Виготовлена з міцного матеріалу, гарантує тривалу та надійну якість освітлення.BORDEAUX стане ідеальним доповненням будь-якого інтер'єру.Завдяки своїй ширині 125 см, наша люстра BORDEAUX підійде для приміщень різного розміру, навіть великих. Чудово виглядає в вітальні, спальні, кухні чи офісі.Додаткові функції:Інноваційна технологія LED - економія енергії та триваліший термін службиМожливість трьохступеневої регуляції яскравостіСвітла...
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 8 см |
| Ширина | 125 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 55 см мм |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Марка | Aviano Lighting |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | Bordeaux |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 973 ₴





