Доставка зі складу 5-10 днів.
Maxlight Plafon Velvet Led 67W Cztery Okręgi C0200. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм унікальний характер і функціональність. Серед широкого асортименту доступних моделей варто звернути увагу на сучасні плафони, які ідеально поєднуються з різними стилями оформлення. Світлова ефективність. Maxlight Plafon Velvet Led 67W Cztery Okręgi C0200. є відмінним вибором для тих, хто цінує яскраве та ефективне освітлення. Цей продукт оснащений інтегрованим джерелом світла LED, яке забезпечує яскраве світло з максимальною потужністю 67W. Завдяки цьому плафон...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 65cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 65 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 25W, 38W |
| Марка | Maxlight |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Мoдель | Velvet |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 95cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 763 ₴



