Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Faris Wisząча Pnd-62738-53W-3K-Bk-Gd (Pnd6273853W3Kbkgd). Люстра. Italux Faris. це відмінне поєднання сучасного дизайну та функціональності, яке надає характеру кожному інтер'єру. Завдяки енергоефективному джерелу світла LED та елегантному вигляду, модель ця безумовно задовольнить вимоги навіть найвибагливіших користувачів. Запрошуємо ознайомитися з ключовими характеристиками, які роблять цей продукт відмінним вибором. Енергоефективність та клас енергетичної ефективності. Модель Faris поєднує сучасність з екологічними трендами. Пропонує вбудовані...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Ширина | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 65 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 65 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Акрил |
| Мoдель | Faris |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 791 ₴



