
Підвісна лампа Step Into Design Luxoria золота 5035см St-8530 Gold
34 757 ₴
- В наявності
- Код: 185042884
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра LUXORIA золота 50*35 см. Розкішна люстра LUXORIA - це справжній витвір. мистецтва освітлення, що випромінює елегантність і вишуканість. Її дизайн поєднує геометричну форму з блиском і прозорістю скла, створюючи вражаючий візуальний ефект. Основні характеристики люстри: Центральна конструкція: складається з золотого, круглого кільця, що є центральною точкою і підтримкою для скляних елементів. Золотий колір додає тепла і розкоші. З центральної рами звисають численні, прозорі скляні трубки різної довжини. Вони розташовані шарами, створюючи динамічний...
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 22 см |
| Ширина | 55 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 20W |
| Матеріал | Сталь, Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | G9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 757 ₴

