Доставка зі складу 5-10 днів.
MOOSEE ліхтар підвісний LASSO 600 Smart чорний. MOOSEE ліхтар підвісний LASSO 600 Smart чорний. Розкішний елемент інтер'єру, що поєднує функціональність освітлення з елегантним дизайном зі сталі. Можливість поєднання різних розмірів лампи дозволяє створити унікальні конфігурації. Лампа може набувати форми хвилі або красиво переплітатися. Для любителів сучасних технічних рішень ми пропонуємо спеціальний додаток на телефон Smart Life, завдяки якому можна не лише вмикати та вимикати світло, але й регулювати яскравість і змінювати колір світла. Це поєднання естетики з передовими...
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 400 см |
| Ширина | 200 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Глибина | 10см мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴



