
Підвісна люстра Cosmolight Bow 4Xe14 чорний/латунь P04183BK
31 022 ₴
- В наявності
- Код: 124106146
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
COSMOLIGHT - ЛЮСТРА BOW 4XE14 - ЧОРНИЙ/МІДЬ - P04183BK. Люстра Bow. від Cosmolight. це елегантна стельова лампа, яка поєднує в собі. функціональність. та. естетичний вигляд. Чудово підходить для різноманітних просторів, таких як. кухні. , вітальні. чи. офіси. Його стиль і вигляд мають істотний вплив на атмосферу приміщень, а якість виконання та енергоефективність роблять його продуктом, на який варто звернути увагу. Енергоефективність і клас енергоефективності. Люстра Bow. оснащена. чотирма джерелами світла. , з максимальною потужністю. 40W. для кожного...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70,8cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 53 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Марка | Cosmolight |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Мoдель | Bow |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 53cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 022 ₴




