Доставка зі складу 5-10 днів.
EUROFIRANY L GLITTER02. Люстра. EUROFIRANY L GLITTER02. є надзвичайно важливим елементом в кожній обстановці, який впливає не лише на освітлення, але й на атмосферу в приміщенні. Обираючи відповідну лампу, ми звертаємо увагу на її дизайн, функціональність та енергоефективність. Модель GLITTER02. є відмінним прикладом, як поєднати елегантність з практичністю. Її вишуканий стиль. гламур. робить її центральним елементом кожного інтер'єру. Ключові характеристики лампи. Лампа GLITTER02. вирізняється кількома важливими характеристиками, які варто знати: Стиль:...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eurofirany |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 115cm мм |
| Глибина | 70cm мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Glitter 02 fi 70 x 52 cm |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний, гламур |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 70cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


