
Підвісний світильник Endon Synergy 81893 3000K 1x37W LED 2900Lm (END81893)
38 009 ₴
- В наявності
- Код: 101846190
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Endon Synergy 81893 3000K 1X37W Led 2900Lm. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, тому так важливо підібрати відповідну модель до наших потреб. Широкий асортимент доступних на ринку ламп дозволяє ідеально підібрати до кожного приміщення, забезпечуючи як функціональність, так і естетику. Пропонуємо сучасну підвісну лампу. Endon Synergy., яка завдяки своєму дизайну та ефективності стане невід'ємним елементом вашого інтер'єру. Світлові параметри. Підвісна лампа. Endon Synergy. була оснащена одним джерелом світла потужністю 37W, яке випромінює аж...
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 25 см |
| Ширина | 63 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Endon |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 009 ₴

